Specialūs pasiūlymai

1299 EUR

899 EUR

Garantija

Garantinis aptarnavimas

Visi prietaisai, kuriuos parduoda DiagZona yra pažymėti ir apsaugoti nuo ardymo specialiomis priemonėmis. Apsauga nuo nesankcionuoto ardymo yra labai elementari, tai lipdukai dengiantys prietaiso surinkimo taškus ar varžtus. Lipdukai yra atsparūs aplinkos poveikiui ir tvirtai laikosi priklijuoti prie korpuso, bet ardant prietaisą ar atplėšinėjant lipduką jame išryškėja žymos bylojančios apie tai jog prietaisas buvo ardytas.

 

Kaip ir kiekvienas elektroninis prietaisas diagnostikos įrenginiai retkarčiais genda arba reikalauja tam tikros priežiūros. Savo parduodamiems produktams mes suteikiame vienerių metų garantiją, todėl nereikia nerimauti dėl galimų nesklandumų ar problemų. Garantinius gedimus sprendžiame kaip įmanoma greičiau, kad nenukentėtų jūsų darbų grafikas. Garantinis remontas atliekamas vietoje arba prietaisas siunčiamas gamintojui priklausomai nuo gedimo lygio ir pobūdžio.

Prietaisams garantija nesuteikiama, jei:

  • Prietaisai buvo naudojami neteisingai                   
  • Yra pažeidžiamas garantinis lipdukas
  • Naudojant prietaisus yra naudojamas netinkamas energijos šaltinis
  • Prietaisai yra pažeidžiamas mechaniškai
  • Prietaisai yra sugadinami dėl netinkamų kabelių ar adapterių naudojimo
  • Prietaisai yra sugadinami dėl neteisingo vidinės programinės įrangos atnaujinimo.
  • Prietaisai yra sugadinami juos naudojant netinkamomis sąlygomis, kurios neatitinka sąlygų aprašytų vartotojo vadove.

 

Negarantinis aptarnavimas

DiagZona gali tarpininkauti atliekant, kai kurių prietaisų pogarantinį remontą esant tam tikriems gedimams. Plačiau apie tai reiktų teirautis susisiekus su mumis nurodant jūsų turimą prietaisą ir gedimą.

 


www.DiagZona.lt ® 2012